Aktualna przedsprzedaż
TROPY
TROPY
249,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
RECENZJE

 

 

Tomek: "Grę Tropy polecam dla każdego wielbiciela planszówek, nie tylko interesujących się myślistwem. Tematyka jest oryginalna, bardzo urozmaicone postacie i dużo ciekawych kart sprawiają, że gra się nie nudzi. Bardzo dobre wykończenie graficzne oraz drewniane elementy gry i różnego rodzaju kości sprawiają, że czujemy się jak byśmy brali udział w polowaniu."

Piotr: "Gra Tropy to niezwykła podróż w leśna gęstwinę. Przemierzamy knieję w poszukiwaniu dzików, saren, jeleni, zajęcy i innej zwierzyny. Gra czerpie z tego co najpiękniejsze z kilkuset letniej polskiej tradycji myśliwskiej. Grałem, testowałem i nie mogłem się oderwać. Zachwyca nie tylko nieliniowość rozgrywki, ale także klimatyczna, piękna oprawa graficzna przenosząca nas w ostępy leśne. Zdecydowanie polecam! Drugiej takiej gry na rynku nie ma!"

Mateusz: "Gra jest ciekawa i wciągająca, uczy co to jest myślistwo a najlepiej gra się w 3 lub 4 graczy. Tropy bardzo mi się podobały."   

 

Gry Planszowe Łukasza i Pauliny: "Będąc w ostatni weekend listopada w Warszawie, mieliśmy okazję odwiedzić strefę prototypów podczas Planszówek na Narodowym. Jedną z gier, w jakie mieliśmy okazję zagrać, były Tropy. Gra kierowana jest głównie do miłośników łowiectwa, którzy jednocześnie interesują się grami planszowymi. Gra odzwierciedla wiernie realia łowiectwa. Wbrew obecnie panującym obiegowym opiniom o polowaniach, gra nie polega na bezmyślnym strzelaniu do wszystkiego co się rusza. Przemieszczamy się naszą postacią leśnymi ostępami, stawiamy ambony, paśniki oraz realizujemy z góry określony plan. Mamy odstrzały na konkretną zwierzyną i na nic innego polować nam nie wolno, chyba że zdobędziemy dodatkowy odstrzał pozyskując jedną z dodatkowych kart. Oczywiście realizacja planu to podstawa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby część pozyskanej zwierzyny sprzedać, a zarobione środki przeznaczyć na lepszą broń, która pozwala polować na inne gatunki, czy na psa, który jest w stanie wytropić zwierzynę. Gra posiada bardzo przystępne i intuicyjne zasady. Z pewnością przypadnie go gustu miłośnikom łowiectwa, a dodatkowo może być świetnym prezentem na różnego rodzaju łowieckich imprezach, gadżetami dla myśliwych dewizowych odwiedzających nasz kraj."

 

Recenzja wykonana przez czasopismo "Brać Łowiecka" jest dostępna pod poniższym linkiem:

https://www.braclowiecka.pl/n/1/aktualnosci/6059/pierwsza-planszowka-lowiecka

 

Recenzja przeprowadzona przez Asię znanej jako Venatrix dostępna jest na jej blogu prowadzonym na fb pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/VenatrixHuntress/posts/2559268397684891?__tn__=K-R

 

JĘZYK
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl