Aktualna przedsprzedaż
TROPY
TROPY
249,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Partnerzy CRAFT GAMES

BRAĆ ŁOWIECKA - „Brać Łowiecka” to działające od 1998 r. czasopismo przeznaczone dla myśliwych i sympatyków łowiectwa. Jest jednym z dwóch ogólnopolskich miesięczników łowieckich, jedynym niezależnym. Pismo tworzą specjaliści w różnych dziedzinach. Współtworzą je też czytelnicy nadsyłający swoje materiały. Magazyn nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów i swoje łamy udostępnia wszystkim, którzy pragną przedstawić swój punkt widzenia. Czytelnicy znajdą w „Braci Łowieckiej” m.in.: opisy polowań, informacje z dziedziny prawa łowieckiego i szkód łowieckich, artykuły o broni i optyce, teksty z zakresu kynologii, przepisy na dania z dziczyzny, notki o ciekawych wydarzeniach łowieckich, a także wywiady z osobami zajmującymi się szeroko rozumianą tematyką łowiecką. Poruszana jest też tematyka leśna. Niezależnie wychodzą również numery specjalne, np. poświęcone broni, kuchni myśliwskiej czy kynologii. 

Więcej informacji o czasopiśmie: 

 www.braclowiecka.pl

fb: @miesiecznikBracLowiecka

 

VENATRIX - świat łowiectwa widziany oczami kobiety. Na tej stronie Joanna dzieli się z nami swoimi myśliwskimi przygodami i spostrzeżeniami. Pokazuje, że można zostać myśliwym bez tradycji łowieckich w rodzinie. Stara się również promować łowiectwo wśród nie-myśliwych. Taka postawa jest nam bardzo bliska stąd zachęcamy również i Was do obserwacji profilu Venatrix. 

Więcej informacji o profilu VENATRIX:

https://www.facebook.com/VenatrixHuntress/

 

Q WORKSHOP - polski producent kości do gry.  Q WORKSHOP tworzy najpiękniejsze na świecie kości do gier, a gwarancją jakości jest ich dożywotnia gwarancja. Tworząc grę TROPY zaufaliśmy własnie tej firmie, z czego jesteśmy dumni.

Więcej informacji o firmie Q WORKSHOP:

https://q-workshop.com/pl/ 

WARMIA PRINT - drukarnia zlokalizowna w centrum Warmii. Doświadczeni drukarze, oraz nowoczesny park maszynowy pozwala stworzyć pięknie wydrukowane oraz zabezpieczone karty do gry, plansze oraz pozostałe elementy poligraficzne. Doświadczenie z opracowaniem prototypów, przekonało nas do słusznego wyboru tej firmy. 

Więcej informacji o WARMIA PRINT:

http://warmiaprint.pl/


UMIE W GRY - Artur Lutyński Bishop we własnej osobie, tworzenie gier nie jest wcale prostą sztuką, stąd nieocenione jest wsparcie ludzi znających się na tej tematyce najlepiej. Konsultacje i krytyczne uwagi nad prototypami to specjalność Artura - polecamy zapoznać się z twórczością kolegi dostępną na jego nowym fanpage.

więcej informacji o  UMIE W GRY:

https://www.facebook.com/UMIEwGRY/

 

 

 

 

JĘZYK
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl